Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/youragent/ftp/nowa/libraries/cms/application/cms.php on line 470
 Bilety lotnicze do Indonezji - Mandarin Travel | Biuro podróży Mandarin Travel

Mandarin Travel

Bilety lotnicze do Indonezji

bilety lotnicze indonezjaIndonezja to największy kraj wyspiarski na swiecie. To kraj wielu kultur, tradycji, języków, religii, kraj wulkanicznego temperamentu.

Ten urzekający archipelag stanowi pomost pomiędzy dwoma kontynentami: Azją i Australią i oblewany jest wodami Oceanu Spokojnego oraz Indyjskiego.

Temperatury w okolicach 30°C panują tu od stycznia do grudnia co sprzyja wycieczkom do Indonezji przez cały rok. Niezliczone kontrasty i zabytki kultury sprawiają, że jest to bardzo wyjątkowe, fascynujące i atrakcyjne miejsce na urlop. Indonezyjskie wyspy są tak malownicze i różnorodne, że nieustannie urzekają turystów z całego świata pięknem i bogactwem przyrody a takze zabytków architektury. Wybierając się do Indonezji mamy okazję poznać krajobrazy dymiących stożków wulkanicznych, tarasowe pola ryżowe, małe wioski ukryte w dżunglach oraz mieniące się kolorami rafy koralowe na brzegach rajskich plaż.

Indonezja jest mieszanką kultur i tradycji. Wpływy hinduizmu, buddyzmu, islamu i chrześcijaństwa widoczne są w licznych niepowtarzalnych budowlach i zabytkach. Świątynie ukryte w zielonych dolinach oraz setki wulkanów są niezwykłą atrakcją dla turystów.

Indonezja podzielona jest na trzy obszary, które tworzone są przez Wyspę Jawę, Wyspę Sumatrę i Wyspę Kalimantan. Do Indonezji należy także wiele mniejszych wysp, a wśród nich archipelag Wysp Sundajskich z popularną i urzekającą Wyspą Bali oraz archipelag Wysp Maluków.

Kraj leży na ponad 17 000 wyspach, a jedne z najpopularniejszych wśród turystów to Wyspa Bali, Jawa, Sumatra oraz Lombok. Każda z nich przyciąga bogactwem roślinności, sympatią mieszkańców oraz błękitnymi wodami i pięknymi plażami pełnymi słońca oraz różnorodnych atrakcji i rozrywek dla turystów. Dobrze rozwinięta baza hotelowa i gastronomiczna jest dodatkowym atutem indonezyjskich wysp i sprawia, że wakacje na indonezyjskich plażach są bardzo atrakcyjne.

Copyrights © 2017 Mandarin Travel | Realizacja CooLWeb | Polityka Cookies