Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/youragent/ftp/nowa/libraries/cms/application/cms.php on line 470
 Bilety lotnicze Paryż - Mandarin Travel | Biuro podróży Mandarin Travel

Mandarin Travel

Bilety lotnicze Paryż

bilety lotnicze paryzWeekend w Paryżu? A może tydzień? Czemu nie! Wybierz się do tej magicznej europejskiej stolicy i odkryj piękno drzemiące w zabytkach.

Paryż niezaprzeczalnie kojarzy się z miastem zakochanych, dzięki swojemu fantastycznemu klimatowi, wąskim uliczkom, kafejkom wprost na ulicy i muzyce. Jest to także miasto sztuki i artystów, w którym na porządku dziennym są wystawy obrazów wprost na jezdni czy chodniku. Będąc stolicą Francji jest również nazywanym stolicą zakochanych. Bez wątpienia jest mekką turystów z całego świata. Co roku do miasta zjeżdżają dziesiątki milionów obcokrajowców chcących zobaczyć Wieżę Eiffla, Luwr, zjeść ślimaka i żabie udka, czy wypić prawdziwego szampana na Polach Elizejskich.

Miasto ma ciekawy, koncentryczny układ przestrzenny z rozchodzącymi się gwieździście bulwarami. Jego oś stanowi dolina Sekwany, która dzieli Paryż na część prawobrzeżną północną Rive Droite i lewobrzeżną południową Rive Gauche, połączone przez 31 mostów.

Będąc w tej europejskiej metropolii i spacerując uliczkami wypełnionymi licznymi zabytkami, pomnikami i wspaniałymi budynkami, można poczuć się niemalże jak podczas podróży w czasie. Paryż jest modny, nowoczesny i pełen życia, ale w wielu zakątkach życie jakby zatrzymało się przed wiekami. Dzięki temu miasto ma wyjątkowy klimat i magiczną atmosferę. Sztuka, muzyka, teatr, moda, literatura i architektura – to wszystko przyciąga do stolicy kreatywne osoby, które stworzyły w mieście niepowtarzalne możliwości spędzania czasu wolnego!

Copyrights © 2017 Mandarin Travel | Realizacja CooLWeb | Polityka Cookies