Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/youragent/ftp/nowa/libraries/cms/application/cms.php on line 470
 Bilety lotnicze do Tajlandii - Mandarin Travel | Biuro podróży Mandarin Travel

Mandarin Travel

Bilety lotnicze do Tajlandii

bilety lotnicze tajlandiaTajlandia to kraj kontrastów, do którego warto wybrać się nie tylko w celach wypoczynkowych ale również w celu zwiedzania.

Piękno natury, gościnni tubylcy, zagadkowe ruiny starożytnych królestw oraz egzotyczna kuchnia sprawiają, ze jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków turystycznych w południowo-wschodniej Azji.

W Tajlandii doświadczymy zarówno gwaru i tłoku azjatyckich miast pełnych przechodniów, samochodów, riksz i tuk-tuków, jak również przytulnych, dzikich plaż na niezliczonych wyspach porośniętych egzotyczną roślinnością.

Wybrzeża Tajlandii są zróżnicowane. Wschodnie wybrzeża nad Zatoką Tajlandzką posiadają najlepsze szerokie, piaszczyste plaże, podczas, gdy zachodnie plaże są wąskie i posiadają małe, malownicze wysepki. Niebiańskie plaże odnajdziemy natomiast w rejonie Krabi i są to plaże Railey, Ao Nang i Nopphart Thara. Z kolei najlepsze i najbardziej ekskluzywne hotele znajdują się w północnej części Pattayi, a najbardziej rozrywkowe w centrum Pattayi.

Położenie kraju sprawia, że większość najchętniej odwiedzanych regionów jest dostępna od strony wody, dzięki czemu Tajlandia jest jednym z najciekawszych i najbardziej ekscytujących miejsc dla fanów sportów wodnych i wypoczynku na plaży. Błękitne morze, nieregularne wybrzeże oraz malownicze wyspy sprawiają, że Tajlandia to prawdziwy raj dla żeglarzy i nurków. Warto także troch pozwiedzać ten malowniczy kraj, zobaczyć wspaniałe zabytki kultury tajskiej: królewskie pałace i buddyjskie świątynie, które świadczą o świetności historii Tajów oraz niezwykle barwny "pływający targ" w Bangkoku.

 

Copyrights © 2017 Mandarin Travel | Realizacja CooLWeb | Polityka Cookies